V čom sme iní? V krátkosti o Nás

V čom sme iní?
V krátkosti o Nás

Vítame Vás na webovej stránke prvého stavebného tímu, ktorý popri realizácii rodinných domov poskytne službu All Inclusive – sprostredkovanie predaja a kúpu nehnutelnosti (pomoc pri hľadaní stavebného pozemku, predaj starej nehnuteľnosti) asterreality.sk, projekčná činnosť a vybavenie stavebného povolenia nv-project.sk, certifikátov, odborných skúšok potrebných ku kolaudácii, vykonávanie stavebného a technického dozoru, certifikovaného inžiniera kvality pri výstavbe až po papierové vybavovačky pred a po kolaudácii.

Na všetky naše služby máme skúsených, vyškolených a poctivých ľudí.

Naša stála čata pozostáva z architekta, statika, stavebného dozoru, manažéra kvality v stavebníctve a vyškolených pracovníkov s osvedčením.

Náš tím bude s Vami v kontakte od prvého kroku našej spolupráce až po kolaudačné papierové vybavovačky, ďalej Vám poskytneme odborné poradenstvo pri každom kroku našej spolupráce a ako benefit Vám každý deň pošleme fotky o výstavbe a elektronický denník vykonaných prác pre Vašu spokojnosť.

Naša výnimočnosť spočíva v detailoch.

Veľký dôraz kladieme na projektovanie z certifikovaných stavebných materiálov, kombinácii materiálov, kvôli tepelnej rozťažnosti navrhujeme tepelnú izoláciu s podobným tepelným odporom ako rám hliníkových a plastových okien, aby nedošlo k roseniu, vzniku plesní. Už pri projekte eliminujeme tepelné mosty, tienenie strechou. Vypočítame, aby sa Vám v lete dostalo čo najmenej tepla do izieb a v zime Ste mali vyhriatu izbu, čo je nezanedbateľné pri kúrení. Veľký dôraz kladieme na orientáciu a dispozíciu Vášho domova s čím ušetríte mesačne 50 - 60 € na vykurovanie a 100 € na chladenie toho istého domu a ešte mnoho iných ,,maličkostí“.

Staviame energeticky úsporné a nízkoenergetické domy.

Projektujeme tak, aby Vaša výstavba bola finančne výhodná.
Pri realizácii úzko spolupracuje naša stála čata ľudí s našim stavebným dozorom a inžinierom kvality, ktorí vďaka Vám pri stálej práci pracujú za prijateľné ceny. Certifikované stavebné materiály kupujeme za bezkonkurenčné ceny vďaka paušálnej platbe vo veľkoskladoch, ktoré sú spracované do stavebnej konštrukcie podľa aktuálnych európskych a slovenských noriem.

Ak chcete stavať kvalitne a rozumne investovať, t.j. šetriť si peniaze, Ste u nás vítaní!